Sponsorzy i partnerzy

Lsta naszych partnerów i sponsorów (na tę chwilę) wraz z opisem ich działalności. Wierzymy, że nie jest to lista zamknięta. Poza tym nasi sponsorzy są wymienieni na dole każdej strony. Kliknięcie na logo przeniesie nas do strony sponsora lub partnera Kato Blading Games.

Polski Związek Sportów Wrotkarskich

PZSW zgodnie ze swym statutem rozwija i popularyzuje wszystkie cieszące się na świecie popularnością specjalności wrotkarskie (potoczna nazywa sporty na rolkach) oraz jazdę na deskorolce i hulajnodze. Polski Związek Sportów Wrotkarskich dąży do zorganizowania wrotkarstwa wyczynowego, opartego na jak największej liczbie klubów zrzeszonych przy PZSW i będzie wspierał inicjatywy popularyzowania wrotkarstwa masowego, rekreacyjnego.

Tauron

Sponsor strategiczny Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Grupa TAURON jest kluczowym podmiotem w branży energetycznej i ważnym ogniwem w systemie bezpieczeństwa energetycznego Polski. Podstawową działalnością Grupy TAURON jest wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej oraz ciepła.

Hedonskate

Hedonskate to największy skateshop internetowy w Polsce i jeden z najpopularniejszych specjalistycznych sklepów w Europie zajmujący się tylko i wyłącznie asortymentem rolek agresywnych.W ciągu 17 lat działalności Hedonskate znacznie wzmocnił swoją pozycję dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, będąc jednocześnie organizatorem i sponsorem wielu zawodów oraz wydarzeń rolkowych w całej Europie — zielona marka Hedonskate jest bez problemu rozpoznawana w każdym zakątku świata.

Bladeville

W pełni profesjonalny i wyspecjalizowany sklep dla osób uprawiających inline skating.
Specjalistyczny dlatego, że nasza jego jest ściśle wyselekcjonowana. Bladeville sprzedaje tylko to, co uważa za warte sprzedaży, a tanie podróbki rolek zostawia hipermarketom. Na opisy, opinie, regułki i instrukcje producentów patrzy z przymrużeniem oka, tworząc własne opracowania bazujące na tym, czego sami doświadczają i dowiadują się o sprzęcie od profesjonalnych skaterów, swoich klientów i fanatyków danych dziedzin skatingu.
Poza podstawowym asortymentem, którym są oczywiście rolki, kółka, łożyska, ochraniacze itp. oferują duży wybór części i akcesoriów rolkowych.

SkatePro

To zdecydowanie największy skateshop w europie. Znajdziecie tu wszystko co jest potrzebne aby jeździć na rolkach, a przez to że SkatePro jest domem praktycznie wszystkich marek ze sportów X, wybór akcesoriów takich jak kaski, ochraniacze, ubrania, jest przeogromny. Tania i szybka wysyłka do Pl, wspieranie Polskich wydarzeń to coś co powinno Cię zachęcić do zakupów.

NuGo

Kroto i Muerte, artyści z zespołu HOPE i przyjaciele dzielący pasję i miłość do tworzenia muzyki, którzy po wielu latach wspólnych występów postanowili połączyć siły również poza sceną i budować markę odzieżową NU90 zwaną też NUGO.

W trakcie poszukiwań inspiracji dla swojej marki, Kroto trafił na historię bóstwa kokopieli, czczonego przez Indian Pueblo z Arizony. Fascynacja tą postacią i jej kultem zainspirowała ich do stworzenia unikalnych wzorów, łączących w sobie elementy kultury lat 90 z motywami kokopieli.

NU90 jest popularna wśród fanów ich muzyki i nie tylko, a oryginalne wzory zyskały uznanie wśród klientów z całego świata. Kroto i Muerte z dumą tworzą odzież, która łączy w sobie nie tylko modę, ale i historię oraz kulturę.

Dzięki ich zaangażowaniu, kreatywności i oddaniu swojej pasji, marka NU90 jest dla nich symbolem wolności, niezależności i poszukiwania własnej tożsamości, czyli wartości, które również tak silnie reprezentowały ducha lat 90.

Razors

Jeden z największych producentów rolek do jazdy agresywnej obecny na rynku już od końcówki lat 90'. Obecnie rolki Razors to modele cenione za nisko zawieszony środek ciężkości, za łatwość wykonywania trików i wygodę i wysoką jakość wykonania.

Ground Control

Firma założona przez legendę jazdy wyczynowej Johna Elliota. Szyny GC to pewniak pod każdym względem. Model, który na zawsze zapisze się w historii rolek, Featherlite, potrafi sprawić wrażenie miękkości podczas grindowania jednocześnie będąc bardzo twardym i odpornym na ścieranie. Obecnie w ofercie mają całą gamę szyn w tym szyny aluminiowe 3X3 oraz freeride'owe.

Rollcamp

Rollcamp to przede wszystkim świetna zabawa. To każdy dzień pełen pasji, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozwiniesz swoje umiejętności na każdym poziomie w jeździe na rolkach.

To również niezapomniane przeżycia i wspaniali ludzie, pełni zajawki do sportu.

On Lemon

To, co i jak robimy, przeliczamy na dobro, które kapslujemy i oddajemy w Wasze ręce. Uwielbiamy towarzyszyć Wam w festiwalach muzycznych, filmowych, czy też sportowych, bo sami lubimy dobre brzmienia i adrenalinę, ale z równą radością cieszy nas to, że nasze lemoniady, herbaty i toniki pijecie i miksujecie łącząc w ulubiony cocktail czy mocktail. Pozostaje tylko usiąść w domu na wygodnej kanapie i załyczyć oglądając ulubiony serial – my i nasza ekipa robimy dokładnie tak samo…

Skate In Park

Skate In Park to projekt stworzony z myślą o miłośnikach letnich sportów ekstremalnych, dla których zima jest smutnym czasem, kiedy muszą odłożyć swoje pasje na bok. Już od 2006 staramy się tworzyć miejsca gdzie zimą można rozwijać swoje pasje.

Blading Games

Blading Games to połączenie sił @bladelikeagirl i @rollerblading.bear. Na rolkach jeździmy od niedawna, ale dość szybko udało nam się zorganizować duże zawody rolkowe w Katowicach - Kato Blading Games. Obecnie staramy się wspierać inne projekty rolkowe i pracujemy nad naszymi kolejnymi autorskimi zawodami jak np. trzecia edycja Kato Blading Games czy pierwsza edycja Pucharu Polski w Mikołowie (jeszcze bez nazwy:))