Sponsorzy i partnerzy

Już wkrótce pojawi się tutaj pełna lista naszych sponsorów (na tę chwilę) wraz z opisem ich działalności. Wierzymy, że nie jest to lista zamknięta. Poza tym nasi sponsorzy są wymienieni na dole każdej strony. Kliknięcie na logo przeniesie nas do strony sponsora lub partnera Kato Blading Games.

Polski Związek Sportów Wrotkarskich

PZSW zgodnie ze swym statutem rozwija i popularyzuje wszystkie cieszące się na świecie popularnością specjalności wrotkarskie (potoczna nazywa sporty na rolkach) oraz jazdę na deskorolce i hulajnodze. Polski Związek Sportów Wrotkarskich dąży do zorganizowania wrotkarstwa wyczynowego, opartego na jak największej liczbie klubów zrzeszonych przy PZSW i będzie wspierał inicjatywy popularyzowania wrotkarstwa masowego, rekreacyjnego.

Techramps

Jako krakowska firma Techramps projektujemy i budujemy skateparki od 2003 roku, zarówno w Polsce jak i na całym świecie.
Ponadto wspieramy środowisko sportów ekstremalnych – rozwijanie zajawy u najmłodszych, jak i tych starszych skaterów jest dla nas ważnym elementem działalności.

Hedonskate

Hedonskate to największy skateshop internetowy w Polsce i jeden z najpopularniejszych specjalistycznych sklepów w Europie zajmujący się tylko i wyłącznie asortymentem rolek agresywnych.W ciągu 17 lat działalności Hedonskate znacznie wzmocnił swoją pozycję dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, będąc jednocześnie organizatorem i sponsorem wielu zawodów oraz wydarzeń rolkowych w całej Europie — zielona marka Hedonskate jest bez problemu rozpoznawana w każdym zakątku świata.

Bladeville

W pełni profesjonalny i wyspecjalizowany sklep dla osób uprawiających inline skating.
Specjalistyczny dlatego, że nasza jego jest ściśle wyselekcjonowana. Bladeville sprzedaje tylko to, co uważa za warte sprzedaży, a tanie podróbki rolek zostawia hipermarketom. Na opisy, opinie, regułki i instrukcje producentów patrzy z przymrużeniem oka, tworząc własne opracowania bazujące na tym, czego sami doświadczają i dowiadują się o sprzęcie od profesjonalnych skaterów, swoich klientów i fanatyków danych dziedzin skatingu.
Poza podstawowym asortymentem, którym są oczywiście rolki, kółka, łożyska, ochraniacze itp. oferują duży wybór części i akcesoriów rolkowych.

Galeria Katowicka

Galeria Katowicka mieści się w centrum Katowic i jest to jeden z najważniejszych obiektów handlowych na tym obszarze. Nowoczesny wygląd, dobrze zaprojektowana przestrzeń, doskonała lokalizacja i atrakcyjna oferta to powody, dla których warto zostać u nas na dłużej, a nie tylko na zakupy.

Techramps

Nowoczesność, elegancja, funkcjonalność. To trzy filary naszej filozofii, którymi kierujemy się, rozwijając nasze produkty. Znamy technologię jak mało kto, lecz nieustająco dążymy do pogłębiania wiedzy i rozwoju. Współpraca z Tobą i Twój feedback pomagają nam rosnąć, rozkwitać i tworzyć produkty, na których możesz polegać.

Blading Games

Rollcamp to przede wszystkim świetna zabawa. To każdy dzień pełen pasji, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozwiniesz swoje umiejętności na każdym poziomie w jeździe na rolkach.

To również niezapomniane przeżycia i wspaniali ludzie, pełni zajawki do sportu.

Image

Marka specjalizująca się w produkcji rolek do jazdy freeride, powstała w 2016 roku po wydzieleniu się z marki Seba. Skaterzy zawsze cenili sobie wygodę topowych modeli FR Skates, FRX, FR2 i FR1 i są to ciągle jedne z najczęściej wybieranych rolek do jazdy freeride. Obecnie oferuje ona szeroki wybór rolek oraz akcesoriów rolkowych w tym szyny z mocowaniem UFS i dobrej jakości koła.

Seba Skates

Seba to legendarna marka stworzona w 2005 przez Sebastiena Laffargue, czołowego zawodnika freestyle slalom.
Jako pierwsi zaproponowali rolkę do slalomu na bazie carbonowego buta.

Obecnie, po stworzeniu przez założyciela nowej marki FR Skates, zajmuje się produkcją wyspecjalizowanych rolek do jazdy freestyle slalom oraz jazdy agresywnej.

Razors

Jeden z największych producentów rolek do jazdy agresywnej obecny na rynku już od końcówki lat 90'. Obecnie rolki Razors to modele cenione za nisko zawieszony środek ciężkości, za łatwość wykonywania trików i wygodę i wysoką jakość wykonania.

Ground Control

Firma założona przez legendę jazdy wyczynowej Johna Elliota. Szyny GC to pewniak pod każdym względem. Model, który na zawsze zapisze się w historii rolek, Featherlite, potrafi sprawić wrażenie miękkości podczas grindowania jednocześnie będąc bardzo twardym i odpornym na ścieranie. Obecnie w ofercie mają całą gamę szyn w tym szyny aluminiowe 3X3 oraz freeride'owe.

SkatePro

To zdecydowanie największy skateshop w europie. Znajdziecie tu wszystko co jest potrzebne aby jeździć na rolkach, a przez to że SkatePro jest domem praktycznie wszystkich marek ze sportów X, wybór akcesoriów takich jak kaski, ochraniacze, ubrania, jest przeogromny. Tania i szybka wysyłka do Pl, wspieranie Polskich wydarzeń to coś co powinno Cię zachęcić do zakupów.

On Lemon

To, co i jak robimy, przeliczamy na dobro, które kapslujemy i oddajemy w Wasze ręce. Uwielbiamy towarzyszyć Wam w festiwalach muzycznych, filmowych, czy też sportowych, bo sami lubimy dobre brzmienia i adrenalinę, ale z równą radością cieszy nas to, że nasze lemoniady, herbaty i toniki pijecie i miksujecie łącząc w ulubiony cocktail czy mocktail. Pozostaje tylko usiąść w domu na wygodnej kanapie i załyczyć oglądając ulubiony serial – my i nasza ekipa robimy dokładnie tak samo…

RollerSK8Mag

No i doczekaliśmy się drukowanego nowego magazynu rolkowego RollerSk8mag! Mamy nadzieję, że dostarczymy Wam ciekawej i atrakcyjnej lektury oraz pokażemy jak nasz sport rozwija się i zdobywa coraz szersze grono zwolenników.

Przedstawimy Wam jazdę agresywną, slalom, hokej czy typową rekreację, która na dobre zagościła już w naszych parkach i na ścieżkach rowerowych. Będziemy się starać pokazywać to co dzieje się w Polsce i w świecie na rolkach. Będziemy śledzić wydarzenia, nowości pojawiające sie na półkach sklepowych oraz przedstawiać ciekawe osobowości rolkowe jak i wracać do naszej historii, która w latach ‘90 miała szczyt popularnośći. Oddajemy w Wasze ręce pierwszy eksperymentalny numer i mamy nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy się na rolkach!

4Skater

Pierwsza polska profesjonalna szkoła nauki jazdy na rolkach.

Streetpark

Skate In Park to projekt stworzony z myślą o miłośnikach letnich sportów ekstremalnych, dla których zima jest smutnym czasem, kiedy muszą odłożyć swoje pasje na bok. Już od 2006 staramy się tworzyć miejsca gdzie zimą można rozwijać swoje pasje.

Streetpark

STREETPARK to nowoczesny obiekt łączący w sobie całoroczny kryty skatepark o powierzchni 1200 m², przestrzeń konferencyjną, warsztatową i wystawową.
Celem naszego obiektu jest stworzenie warunków, w których nasi goście będą mogli się rozwijać. Budujemy nowoczesną społeczność, do współtworzenia której zapraszamy wszystkich

Blading Games

Blading Games to połączenie sił @bladelikeagirl i @rollerblading.bear. Na rolkach jeździmy od niedawna, ale dość szybko udało nam się zorganizować duże zawody rolkowe w Katowicach - Kato Blading Games. Obecnie staramy się wspierać inne projekty rolkowe i pracujemy nad naszymi kolejnymi autorskimi zawodami jak np. nasz główny projekt KATO BLADING GAMES vol. 2